Представляем календарь 1-го круга 29-го чемпионата Беларуси

Вашему вниманию примерный календарь грядущего чемпионата Беларуси.

Календарь 29-го чемпионата Беларуси

1-й тур. 02-03.09.2017

ВРЗ (Гомель) –  АК Южный (Гомельский р-н)

Аматар (Брест) – Гранит (Микашевичи)

МФК Щучин – Динамо-БНТУ (Минск)

УВД=Динамо (Гродно) – Витэн (Орша)

Форте (Могилев) – Борисов-900 (Борисов)

Столица (Минск) – БЧ (Гомель)

Лидсельмаш (Лида) –- Дорожник (Минск)

Охрана-Динамо (Минск)

 

2-й тур. 9-10.09.2017

БЧ (Гомель) – Лидсельмаш (Лида)

Борисов-900 (Борисов) – Столица (Минск) 

Витэн (Орша) – Форте (Могилев)

Динамо-БНТУ (Минск) – УВД-Динамо (Гродно)

Гранит (Микашевичи) – МФК Щучин

АК Южный (Гомельский р-н) – Аматар (Брест)

Охрана-Динамо (Минск) – ВРЗ (Гомель)

Дорожник (Минск)

 

3-й тур. 16-17.09.2017

Аматар (Брест) - Охрана-Динамо (Минск)

МФК Щучин – АК Южный (Гомельский р-н)

УВД-Динамо (Гродно) – Гранит (Микашевичи)

Форте (Могилев) - Динамо-БНТУ (Минск)

Столица (Минск) – Витэн (Орша)

Лидсельмаш (Лида) - Борисов-900 (Борисов)

Дорожник (Минск) – БЧ (Гомель)

ВРЗ (Гомель)

 

4-й тур. 23-24.09.2017

Борисов-900 (Борисов) – Дорожник (Минск)

Витэн (Орша) – Лидсельмаш (Лида)

Динамо-БНТУ (Минск) – Столица (Минск) 

Гранит (Микашевичи) – Форте (Могилев)

АК Южный (Гомельский р-н) – УВД-Динамо (Гродно)

Охрана-Динамо (Минск) – МФК Щучин

ВРЗ (Гомель) – Аматар (Брест)

БЧ (Гомель)

 

5-й тур. 30.09-01.10.2017

МФК Щучин – ВРЗ (Гомель)

УВД-Динамо (Гродно) –  Охрана-Динамо (Минск)

Форте (Могилев) - АК Южный (Гомельский р-н)

Столица (Минск) – Гранит (Микашевичи)

Лидсельмаш (Лида) – Динамо-БНТУ (Минск)

Дорожник (Минск) – Витэн (Орша)

БЧ (Гомель) – Борисов-900 (Борисов)

Аматар (Брест)

 

6-й тур. 07-08.10.2017

Витэн (Орша) – БЧ (Гомель)

АК Южный (Гомельский р-н) – Динамо-БНТУ (Минск)

Гранит (Микашевичи) -Лидсельмаш (Лида)

АК Южный (Гомельский р-н) – Столица (Минск) 

Охрана-Динамо (Минск) – Форте (Могилев)

ВРЗ (Гомель) – УВД-Динамо (Гродно)

Аматар (Брест) - МФК Щучин

Борисов-900 (Борисов)

 

7-й тур. 14-15.10.2017

УВД-Динамо (Гродно) –  Аматар (Брест)

Форте (Могилев) – ВРЗ (Гомель)

Столица (Минск) – Охрана-Динамо (Минск)

Лидсельмаш (Лида) – АК Южный (Гомельский р-н)

Дорожник (Минск) – Гранит (Микашевичи)

БЧ (Гомель) – Динамо-БНТУ (Минск)

Борисов-900 (Борисов) – Витэн (Орша)

МФК Щучин

 

8-й тур. 21-22.10.2017

Динамо-БНТУ (Минск) – Борисов-900 (Борисов)

Гранит (Микашевичи) – БЧ (Гомель)

АК Южный (Гомельский р-н) – Дорожник (Минск)

Охрана-Динамо (Минск) – Лидсельмаш (Лида)

ВРЗ (Гомель) – Столица (Минск)

Аматар (Брест) - Форте (Могилев)

МФК Щучин – УВД-Динамо (Гродно)

Витэн (Орша)

 

9-й тур. 28-29.10.2017

Форте (Могилев) – МФК Щучин

Столица (Минск) – Аматар (Брест)

Лидсельмаш (Лида) – ВРЗ (Гомель)

Дорожник (Минск) – Охрана-Динамо (Минск)

БЧ (Гомель) – АК Южный (Гомельский р-н)

Борисов-900 (Борисов) – Гранит (Микашевичи)

Витэн (Орша) – Динамо-БНТУ (Минск)

УВД-Динамо (Гродно)

 

10-й тур. 04-05.11.2017

Гранит (Микашевичи) – Витэн (Орша)

АК Южный (Гомельский р-н) – Борисов-900 (Борисов)

Охрана-Динамо (Минск) – БЧ (Гомель)

ВРЗ (Гомель) – Дорожник (Минск)

Аматар (Брест) – Лидсельмаш (Лида)

МФК Щучин – Столица (Минск)

УВД-Динамо (Гродно) –  Форте (Могилев)

Динамо-БНТУ (Минск)

 

11-й тур. 11-12.11.2017

Столица (Минск) – УВД-Динамо (Гродно)

Лидсельмаш (Лида) – МФК Щучин

Дорожник (Минск) – Аматар (Брест)

БЧ (Гомель) – ВРЗ (Гомель)

Борисов-900 (Борисов) – Охрана-Динамо (Минск)

Витэн (Орша) – Южный (Гомельский р-н)

Динамо-БНТУ (Минск) – Гранит (Микашевичи)

Форте (Могилев)

 

12-й тур. 18-19.11.2017

АК Южный (Гомельский р-н) – Динамо-БНТУ (Минск)

Охрана-Динамо (Минск) – Витэн (Орша)

ВРЗ (Гомель) – Борисов-900 (Борисов)

Аматар (Брест) – БЧ (Гомель)

МФК Щучин – Дорожник (Минск)

УВД-Динамо (Гродно) – Лидсельмаш (Лида)

Форте (Могилев) – Столица (Минск)

Гранит (Микашевичи)

 

13-й тур. 25-26.11.2017

Лидсельмаш (Лида) – Форте (Могилев)

Дорожник (Минск) – УВД-Динамо (Гродно)

БЧ (Гомель) – МФК Щучин

Борисов-900 (Борисов) – Аматар (Брест)

Витэн (Витебск) – ВРЗ (Гомель)

Динамо-БНТУ (Минск) – Охрана-Динамо (Минск)

Гранит (Микашевичи) – АК Южный (Гомельский р-н)

Столица (Минск)

 

14-й тур. 09-10.12.2017

Охрана-Динамо (Минск) – Гранит (Микашевичи)

ВРЗ (Гомель) – Динамо-БНТУ (Минск)

Аматар (Брест) – Витэн (Орша)

МФК Щучин – Борисов-900 (Борисов)

УВД-Динамо (Гродно) – БЧ (Гомель)

Форте (Могилев) – Дорожник (Минск)

Столица (Минск) – Лидсельмаш (Лида)

АК Южный (Гомельский р-н)

 

15-й тур. 16-17.12.2017

Дорожник (Минск) – Столица (Минск)

БЧ (Гомель) – Форте (Могилев)

Борисов-900 (Борисов) – УВД-Динамо (Гродно)

Витэн (Орша) – МФК Щучин

Динамо-БНТУ (Минск) – Аматар (Брест)

Гранит (Микашевичи) – ВРЗ (Гомель)

АК Южный (Гомельский р-н) – Охрана-Динамо (Минск)

Лидсельмаш (Лида)


 

Каментары

Гость малюнак карыстальніка

Добрый день! Спасибо. Было бы неплохо скачать календарь (в виде файла) для планирования поездок на матчи.

Plain text

  • HTML тэгі не дазволены.
  • Адрэсы вэб-старонак і e-mail адрэсы пераўтворацца ў спасылкі аўтаматычна.
  • Радкі ды абзацы пераносяцца аўтаматычна.

Дадаць каментар

Plain text

  • HTML тэгі не дазволены.
  • Адрэсы вэб-старонак і e-mail адрэсы пераўтворацца ў спасылкі аўтаматычна.
  • Радкі ды абзацы пераносяцца аўтаматычна.