Таварыскiя сустэчы | |||||
Тур | Дата | Супернiкi | |||
1 |
11 жнiўня ў 17:00 |
Сталіца (Мінск) 8:2 УУС-Дынама (Гродна) |
|||
2 |
15 жнiўня ў 14:30 |
Сталіца (Мінск) 4:2 Гранiт (Мiкашэвiчы) |
|||
3 |
18 жнiўня ў 14:00 |
КПРФ (Масква) 4:1 Сталіца (Мінск) |
|||
4 |
19 жнiўня ў 14:00 |
КПРФ (Масква) 3:2 Сталіца (Мінск) |
XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
Тур | Дата | Супернiкi | |||
1 |
02 верасня ў 15:00 |
Сталiца (Мiнск) 5:2 БЧ (Гомель) |
|||
1 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
2 | 09 верасня ў 15:30 Барыса ў |
Барысаў-900 (Барысаў) 2:3 Сталіца (Мінск) |
|||
2 тур,XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
3 |
18 верасня ў 18:00 |
Сталіца (Мінск) 4:2 Вiтэн (Орша) |
|||
3 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
4 | 23 верасня ў 14:00 Мінск , п /с «Уручча » |
Сталіца (Мінск) 10:1 Дынама-БНТУ (Мінск) |
|||
4 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
5 |
30 верасня ў 12:45 |
Сталіца (Мінск) 4:2 Гранiт (Мiкашэвiчы) |
|||
5 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
6 |
5 кастрычніка ў 19:00 |
АК Паўднёвы (Гомельскі р-н) 0:0 Сталіца (Мінск) |
|||
6 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе |
Асноўны этап Кубка УЕФА | ||||||
Этап | Дата | Супернiкi | ||||
1 | 11 кастрычніка ў 21:45 Мінск, п /с «Уручча » |
Сталіца (BLR) 5:3 Дынама (RUS) |
||||
2 |
12 кастрычніка ў 20:30 |
Сталіца (BLR) 6:4 Пескара (ITA) |
||||
3 |
14 кастрычніка ў 13:20 |
Кайрат (KAZ) 3:5 Сталіца (BLR) |
||||
XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
Тур | Дата | Супернiкi | |||
7 |
18 кастрычніка ў 18:30 |
Сталіца (Мінск) 3:2 Ахова-Дынама (Мінск) | |||
7 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
8 |
21-22 кастрычніка ў --:--
|
ВРЗ (Гомель) -:- Сталіца (Мінск) |
|||
8 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
9 |
29 кастрычніка ў --:--
|
Сталіца (Мінск) -:- Аматар (Брэст) |
|||
9 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
10 |
04-05 лістапада ў --:--
|
Шчучын (Щучын) -:- Сталіца (Мінск) |
|||
10 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
11 |
11-12 лістапада ў --:--
|
Сталіца (Мінск) -:- УУС-Дынама (Гродна) |
|||
11 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
12 | 18-19 лістапада ў --:-- Магілёў
|
Фортэ (Магілёў) -:- Сталiца (Мiнск) |
|||
12 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
13 | 25-26 лістапада ў --:-- Мінск , п /с «Уручча »
|
Сталiца (Мiнск) -:- ЦКК (Светлагорск)
|
|||
13 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
14 | 09-10 снежня ў --:-- Мінск , п /с «Уручча »
|
Сталіца (Мінск) -:- Лідсельмаш (Ліда)
|
|||
14 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
15 | 16-17 снежня ў --:-- Мінск
|
Дарожнік (Мінск) -:- Сталіца (Мінск)
|
|||
15 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
16 | Гомель
|
БЧ (Гомель) -:- Сталiца (Мiнск)
|
|||
16 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
17 | Мінск, п /с «Уручча »
|
Сталiца (Мiнск) -:- Барысаў-900 (Барысаў)
|
|||
17 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
18 | Орша
|
Вiтэн (Орша) -:- Сталiца (Мiнск)
|
|||
18 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
19 | Мінск
|
Дынама-БНТУ (Мiнск) -:- Сталiца (Мiнск)
|
|||
19 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
20 | Мiкашэвiчы
|
Гранiт (Мiкашэвiчы) -:- Сталiца (Мiнск) |
|||
20 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
21 | Мінск, п /с «Уручча »
|
Сталiца (Мiнск) -:- АК Паўднёвы (Гомельскі р-н)
|
|||
21 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
22 | Мінск
|
Ахова-Дынама (Мінск) -:- Сталiца (Мiнск)
|
|||
22 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
23 | Мінск, п /с «Уручча »
|
Сталiца (Мiнск) -:- ВРЗ (Гомель)
|
|||
23 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
24 | Брэст
|
Аматар (Брэст) -:- Сталiца (Мiнск) |
|||
24 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
25 | Мінск, п /с «Уручча »
|
Сталiца (Мiнск) -:- Шчучын (Щучын)
|
|||
25 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
26 | Гродна
|
УУС-Дынама (Гродна) -:- Сталiца (Мiнск)
|
|||
26 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
27 | Мінск, п /с «Уручча »
|
Сталiца (Мiнск) -:- Фортэ (Магілёў)
|
|||
27 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
28 |
|
ЦКК (Светлагорск) -:- Сталiца (Мiнск)
|
|||
28 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
29 | Лiда
|
Лідсельмаш (Ліда) -:- Сталiца (Мiнск)
|
|||
29 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
30 | Мінск, п /с «Уручча »
|
Сталiца (Мiнск) -:- Дарожнік (Мінск)
|
|||
30 тур, XXIX Чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболе | |||||
ПЛЭЙ-ОФ, XXIX Чэмпіянат Беларусі па міні-футболе | |||||
Тур | Дата | Супернікі | |||
¼ | Мінск, п /с «Уручча »
|
Сталіца (Мінск) -:- Супернiк ()
|
|||
|
Супернiк () -:- Сталіца (Мінск) |
||||
¼ ПО, XXIX чэмпiянат Беларусi па мiнi-футболу |