Запрашаем на гульню! СТАЛIЦА – БАРЫСАЎ-­900

Шаноўныя заўзятары! Запрашаем вас падтрымаць нашу каманду 13 мая ў 15:30 у Палацы спорту «Уручча». Мы згуляем у першым матчы серыi ПО з камандай «БАРЫСАЎ-­900». Ваша падтрымка для нас незаменная!

Паважаныя заўзятары і госці матча! Просім Вас займаць у першую чаргу трыбуну пад вялікім табло, бо менавіта там мы не толькі пакажам у прамым эфіры, што на беларускі міні-футбол ходзяць заўзятары, але і зможам трапіць у прамы эфір!

Прачытаць аб бiлетах на старонцы фан-клуба. Набыць бiлеты можна ў аператара ООО «Билетик» (Бiлецi) альбо ў дзень гульнi ў касе Палаца спорту «Уручча».

Каментары

Ясь малюнак карыстальніка

Уважаемый болельщики Столицы, давайте порвем Борисов не только на поле, но и на трибуне своей поддержкой. Докажем в очередной раз что наша поддержка является самой лучшей в чемпионате. Размещайтесь на трибуне D, сектора А, B и C - место расположения столичного барабана, который будет помогать нашей команде идти вперед. Берем одежду фирменных цветов – и собираемся в ДС «Уручье» 13 мая!

Plain text

• HTML тэгі не дазволены.
  • Адрэсы вэб-старонак і e-mail адрэсы пераўтворацца ў спасылкі аўтаматычна.
  • Радкі ды абзацы пераносяцца аўтаматычна.

Дадаць каментар

Plain text

• HTML тэгі не дазволены.
  • Адрэсы вэб-старонак і e-mail адрэсы пераўтворацца ў спасылкі аўтаматычна.
  • Радкі ды абзацы пераносяцца аўтаматычна.